SQCSVA1R0CAJ1A datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    SQCSVA1R0CAJ1A
  • Описание
    AVX Corporation SQCSVA1R0CAJ1A Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT Capacitance: 1 pF Tolerance: 0.25 pF Voltage Rating: 250 V Temperature Coefficient / Code: C0G (NP0) Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Product: RF Microwave MLCCs Dimensions: 0.813 mm W x 1.6 mm L x 0.762 mm H Factory Pack Quantity: 4000 Termination Style: SMD/SMT